Доброго дня шановні відвідувачі!

11 лютого 2016 р. відбувся «Історико-правовий турнір», деталі за цим посиланням.

16 травня 2016 р. були підведені підсумки Конкурсу «Правознавці та історики: юні таланти України». Конкурс спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів й учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запрошуємо прийняти участь у конкурсі учнів усіх навчальних закладів, які планують пов'язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією. У конкурсі міг взяти участь учень будь-якого класу.

Кожен учасник конкурсу мав підготувати й подати реєстраційну форму та конкурсну роботу в межах тематики: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Участь молоді в реформуванні сучасної держави», «Держава та особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії». Назва самої роботи повинно відповідати обраній темі або може копіювати тему

З 21 березня 2016 на сайті Юридичного факультету було відкрите Інтернет-голосування за найкращу роботу.

16 травня 2016 року були підбиті підсумки Інтернет-голосування. За підсумками голосування найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 11 класу ЗОШ №5 м. Сєвєродонецьк Карташовї Дар`ї. Друге місце за кількістю голосів зайняв Жуков Максим, учень 11 класу ЗОШ №1 м. Сєвєродонецьк, третє місце – Богатирьова Олена, учениця Лисичанської гімназії.

Конкурсна робота учениці 11 класу Станично-Луганської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Презентація

Конкурсна робота учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Дзержинської міської ради

Конкурсна робота учениці 11 класу ЗОШ №5 м. Сєвєродонецька

Конкурсна робота учня 11 класу ЗОШ №1 м. Сєвєродонецька

Конкурсна робота учня 9 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею

Конкурсна робота учениці Лисичанської гімназії