Доброго дня, шановні відвідувачі!

19 травня 2015 в Інституті юриспруденції та міжнародного права відбувся фінал обласного конкурсу серед учнів, ліцеїстів та студентів коледжів «Правознавці та історики: юні таланти України». Переможців обирали шляхом відкритого Інтернет-голосування на сайті Інституту. Фотозвіт за цим посиланням

Конкурс був спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів та учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу була пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запросили прийняти участь у конкурсі випускників усіх навчальних закладів, які планують пов'язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією.

Кожен учасник конкурсу підготував  конкурсну роботу за темами: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Держава та особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії».

Учні представили доповіді, присвячені історії рідного краю та правам людини. Молоді науковці проявили креативність та презентували роботи не тільки у вигляді доповідей, а й у вигляді віршів та анімаційних слайдів.

Дипломами 1 та 2 ступеню були нагороджені учні Красноармійської середньої школи Антоненко Вікторія, Попова Тетяна, Новакова Тетяна. Дипломи третього ступеню за представлені на конкурс поетично-правові роботи отримали Татаренко Дмитро та Татаренко Ігор. Самий молодший учасник – учень 2 класу Юр’єв  Дмитро  отримав нагороду за анімаційну роботу «Права дитини».

Конкурсна робота учениці 10 класу Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10

Конкурсна робота учня 8 класу школи-гімназії №42 м. Луганськ

Конкурсна робота учня 8-А класу школи-гінмназії №42 м. Луганськ

Конкурсна робота учениці 10 класу Новобелянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Конкурсна робота учня Новобелянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Конкурсна робота учениці 11-Б класу Красноармійського НВК

Конкурсна робота учениці 11-А класу Красноармійського НВК

Конкурсна робота учениці 10-Б класу Красноармійського НВК та Презентація

Конкурсна робота учениці 11-А класу Красноармійського НВК

Конкурсна робота учениці 11-А класу Красноармійського НВК

Конкурсна робота учениці 10 класу СЗШ №6 м. Сєвєродонецьк