Конкурсні роботи та результати конкурсу 2015 року

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2016 року

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2017 року

 

У В А Г А !     К О Н К У Р С !!!!

Юридичний факультет

Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

ЗАПРОШУЄ учнів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів взяти участь у науково-практичних заходах з проблем правознавства, історії та філософії, що відбудуться в 2017-2018 н.р. на базі Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

З 1 січня 2018 по 01 квітня 2018 на сайті Юридичного факультету http://pravo-snu.com.ua/конкурс-для-абітурієнтів/ оголошується Інтернет-конкурс для творчої молоді «Правознавці, історики та філософи: юні таланти України», підсумки якого будуть підведені в травні 2018 року на Всеукраїнській науково-практичній конференції аспірантів, студентів, молодих науковців та професійних юристів «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».

Запрошуємо взяти участь у конкурсі учнів усіх навчальних закладів Луганського регіону, які планують пов’язати своє майбутнє життя із захистом прав і свобод людини, утвердженням верховенства права тощо. У конкурсі може взяти участь учень будь-якого класу.

З 1 квітня 2018 по 30 квітня 2018 на сайті триватиме Інтернет-голосування за найкращу роботу.

Для участі в конкурсі приймаються наукові роботи (статті, доповіді, реферати, проекти); творчі роботи: вірші, стінгазети, оповідання, відеоматеріали, презентації тощо на юридичну, історичну та філософську тематику, які будуть розглянуті в окремій номінації.

Роботи слід надсилати на електронну пошту: tatarenko@pravo-snu.lg.ua

Надсилай роботу на tatarenko@pravo-snu.lg.ua