З 1 грудня 2016 по 1 квітня 2017 на сайті Юридичного факультету був оголошений Інтернет-конкурс для творчої молоді «Правознавці, історики та філософи: юні таланти України», підсумки якого були підведені в травні 2017 року на Всеукраїнській науково-практичній конференції аспірантів, студентів, молодих науковців та професійних юристів «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».

З 1 квітня 2017 року й до 30 квітня 2017 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу "Правознавці, історики та філософи: юні таланти України", який традиційно проводить Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Рубіжанської гімназії Богайчук Віталіни. Друге місце за кількістю голосів посіла Уманська Валерія, учениця 10 класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце – Приходько Валерія, учениця 9 класу Слов`янської ЗОШ №13.

За підсумками голосування в номінації краща робота на історичну та філософську тематикунайбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учня 9 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Карачова Іллі. Друге місце за кількістю голосів зайняв Матрьонін Андрій, учень 10 класу Сєвєродонецької ЗОШ №6. Третє місце – Риженко Олександра, учениця 9 класу Слов`янської ЗОШ №13.

Ми вітаємо переможців і вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи.

Конкурсні роботи юних правознавців України

Богайчук Віталіна – Конкурсна робота учениці 10 класу Рубіжанської гімназії

Приходько Валерія – Конкурсна робота учениці 9 класу Слов'янської ЗОШ №13

Сорожкін Андрій – Конкурсна робота учня 9 класу Слов'янської ЗОШ №13

Сурмава Ніно – Конкурсна робота учениці 9 класу Слов'янської ЗОШ №13

Татаренко Ігор – Конкурсна робота учня 10 класу Харківської гімназії №14

Татаренко Дмитро – Конкурсна робота учня 10 класу Харківської гімназії №14 та спільна Презентація учнів 10 класу Харківської гімназії №14

Уманська Валерія – Конкурсна робота учениці 10 класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вовченко Олександра – Конкурсна робота учениці 9 класу Покровської ЗОШ №4

Конкурсні роботи юних істориків та філософів України

Бутенко Ангеліна – Конкурсна робота учениці 10 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею та Презентація

Карачов Ілля – Конкурсна робота учня 9 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею та Презентація

Матрьонін Андрій – Конкурсна робота учня 10 класу Сєвєродонецької ЗОШ №6

Грицина Катерина, Чемес Марія – Конкурсна робота та Презентація

Риженко Олександра – Конкурсна робота учениці 9 класу Слов'янської ЗОШ №13

Кудінов Михайло, Остапенко Альона – Спільна конкурсна робота учня 11 класу Білолуцької гімназії й студентки Старобільського коледжу та Презентація

Аліференко Тетяна – Конкурсна робота та Презентація

Лесик Євгенія – Конкурсна робота та Презентація

Старікова Анна, Лисогор Валерія – Конкурсна робота та Презентація

Забірка Анастасія, Черняєва Єлизавета – Конкурсна робота та Презентація

Тихонова Єлизавета – Конкурсна робота учениці 9 класу Слов'янської ЗОШ №13

В’язовський Владислав – Конкурсна робота учня 9 класу Старобільської гімназії

Горлова Надія – Конкурсна робота учениці 11 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею

Хохленко Євгенія – Конкурсна робота учениці 9 класу Покровської ЗОШ №4