Шановні друзі!

Зацікавленим особам пропонуються курси підвищення кваліфікації, після закінчення яких ви отримаєте документ державного зразка – свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Нижче ви можете завантажити для ознайомлення навчальні плани та програми підвищення кваліфікації.

Якщо вас зацікавив один з курсі, представлених нижче, натисніть на це посилання для отримання більш детальної інформації.

Навчальний план та програма з курсу "Нотаріальна діяльність: актуальні питання сьогодення"

Підвищення кваліфікації фахівців, на виконання Наказу Міністерства юстиції від 28.08.2014 №1422/5 «Порядок підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів» дає можливість підвищити професійний рівень державних та приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор та помічників приватних нотаріусів.

Навчальний план та програма з курсу "Напрями вдосконалення діяльності державних службовців"

Підвищення кваліфікації фахівців, здійснюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. №564 "Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування" та дає можливість підвищити професійний рівень державних службовців.