Головна » 2015 » Травень » 21

На базі Інституту юриспруденції та міжнародного права

Східноукраїнського національного університету імені В. Даля

здійснює консультування внутрішньо переміщених осіб

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ

ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

«PRO BONO ... Читати далі »

Переглядів: 678 | Додав: Stas567 | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

Фотозвіт за цим посиланням

20 травня в Інституті юриспруденції та міжнародного права спільно з науковою бібліотекою СНУ ім. В. Даля відбулося засідання круглого столу, на тему: «Розвиток відкритого доступу до наукового надбання та використання дистанційних  технологій навчання в умовах інформаційного суспільства», у якому взяли участь близько 30 студентів, молодих науковців, викладачів.

Під час проведення круглого столу було обговорено низку актуальних питань щодо проблем функціонування системи сучасної освіти, дистанційного навчання та ролі бібліотеки університету в організації якісного освітнього процесу. Учасники підкреслили, що використан ... Читати далі »

Переглядів: 468 | Додав: Stas567 | Дата: 21.05.2015

Фотозвіт за цим посиланням

19 травня  в Інституті юриспруденції та міжнародного права відбувся фінал обласного конкурсу серед учнів, ліцеїстів та студентів коледжів «Правознавці та історики: юні таланти України». Переможців обирали шляхом відкритого Інтернет-голосування на сайті Інституту.

Конкурс був спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів та учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу була пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запр ... Читати далі »

Переглядів: 525 | Додав: Stas567 | Дата: 21.05.2015

Фотозвіт за цим посиланням

19-20 травня 2015 року в Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до Дня науки в Україні була проведена десята щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».  Конференція присвячена  95-річчю заснування СНУ ім. В. Даля.

На конференцію були представлені роботи більш ніж півсотні учасників.

Із приві ... Читати далі »

Переглядів: 491 | Додав: Stas567 | Дата: 21.05.2015