Головна » 2016 » Червень » 13

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) запрошує на навчання вступників без сертифікатів ЗНО громадян України, які проживають у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення (Розпорядження Кабінету Міністрів Україні від 7 листопада 2014 р. № 1085-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території ... Читати далі »

Переглядів: 242 | Додав: Stas567 | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

Переможці Євровікторини «Погляд молоді в майбутнє», яка пройшла в рамках святкування Днів Європи в Україні здійснили екскурсійну подорож до Представництва Європейського Союзу в Україні в м. Київ. 
Зустріч проводила представниця Відділу преси та інформації – Вікторія Давидова. Під час зустрічі була проведена невелика екскурсія по будівлі Представництва ЄС. Студенти пройшли майже по всіх відділах, які забезпечують та координують співпрацю України та ЄС. Дізналися детальніше про роль, цілі та місію Представництва ЄС. 
Були обговорені найцікавіші для студентів питання – освітні можливості в Європі та стажування. Представництво пропонує свою підтримку й допомогу нашим студентам, які викажуть зацікавленість в у ... Читати далі »

Переглядів: 298 | Додав: Stas567 | Дата: 13.06.2016