Головна » 2016 » Червень » 29 » На Юридичному факультеті СНУ. ім. В. Даля відкрито набір до аспірантури за спеціальністю 081 право
12:44
На Юридичному факультеті СНУ. ім. В. Даля відкрито набір до аспірантури за спеціальністю 081 право

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.2016 № 707 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» на Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулося розширення провадження освітньої діяльності та відкрито набір до аспірантури за спеціальністю 081 Право.

З нового навчального року здобувачі ступеню доктор філософії Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля зможуть пройти комплексну підготовку висококваліфікованих науковців у сфері науки та практики права, з новими поглядами й способом мислення щодо адаптації національного законодавства до європейського та до вимог сталого розвитку, здатних проводити наукові дослідження, спрямовані на економічне самопосилення держави та протистояння загрозам національного й економічного суверенітету нашої країни. Навчання завершується публічним захистом наукових досягнень у формі дисертації.

Переглядів: 430 | Додав: Stas567
Всього коментарів: 0